Українці Іспанії долучились до всесвітньої акції з нагоди Великодніх свят

17 Квітень, 2017 - 18:41

У рамках міжнародного фестивалю "Барви писанки" ("Ukrainian Easter tree") в українській суботній школі "Моя Україна" (Мадрид, район Ембахадоресу) й культурно-освітньому центрі "Дивосвіт" (Алькоркон) асоціацією "Українсько-іспанський культурний простір" з великим успіхом проведено  майстер-класи з писанкарства, повідомляє conucrania.com.

Понад 30 осіб (як дітей, так і дорослих) долучилися до цієї благодійної мистецької акції, заснованої кілька років тому українською діаспорою Афін. Цьогоріч у фестивалі взяли участь українці з 11 європейських країн. Загалом до акції долучилися як мешканці українських міст (Запоріжжя, Маріуполь, Тернопіль, Київ, Рава-Руська, Краматорськ, Бердянськ, Чернівці, Львів), так й українці за кордоном - Норвегія (Осло), Італія (Брешіа, Аверста), Польща (Варшава), Туреччина (Стамбул), Греція (Афіни), Великобританія (Лондон), Швеція (Стокгольм), Німеччина (Мюнхен).

В іспанській столиці та її близькому передмісті крім того, що учасники акції отримали базові знання та навички з писанкарства, то ще й кожен виготовив писанки, крапанки та крашанки для свого великоднього кошика. Також усім передались імпульс і бажання, щоб у наступному році поглибити свої знання та навички.

Зазначимо, що учасники майстер-класів у теплій передвеликодній атмосфері провели щасливі години зустрічі з прекрасним. Однією з цілей акції, ініціатором і "мотором" якої виступила Еліна Дорофій, було розбудити інтерес і бажання українців Мадрида навчитися самостійно розписувати писанки, щоб підтримувати тяглість наших національних традицій на значній віддалі від рідних теренів.

Благодійні кошти, отримані під час проведення цього заходу, а це 140 євро, підуть на допомогу сім’ї одного з наших воїнів-захисників. А також проведено збір коштів на організацію та проведення  фотовиставки "Ucrania abierta!" ("Open Ukraine!", "Відкрий Україну!"), яку планують представити у виставочних залах спершу в муніципалітетах Мадрида, а потім - й по всій Іспанії.

Фото: conucrania.com.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.