Правила еміграції до Канади можуть змінитись

17 Квітень, 2017 - 15:24

Згідно з новим опитуванням, більшість канадців вважають, що сьогоднішній підхід влади по відношенню до осіб, які шукають прихистку в Канаді, потребує зміни в бік справедливої рівності, пише immigrant.today.

За лютий 2017р. тільки в канадській провінції Квебек кількість людей, які приїжджають в Канаду по суші і які подають заяву про надання притулку, збільшилося в 6 разів в порівнянні з лютим 2016р.

Зараз біженці, які перетинають кордон Канади на контрольно - пропускному пункті на законних підставах, повертаються в США в відповідності з Концепцією про безпечну третю країну. Цей договір вимагає, щоб біженець подавав заявку на надання сховища в першій безпечній країні, в яку він прибув. Виключенням можуть бути неповнолітні або особи, які намагаються переїхати до їх сімей.

Але, якщо біженець, який прибув в Канаду незаконно, подає заявку про надання йому статусу біженця, його затримують і депортують в США. 

Опитування, яке було проведене компанією Ipsos, показало, що 52% канадців вважають, що правила повинні бути змінені так, щоб для всіх іммігрантів, які приїжджають з Сполучених Штатів існували рівні права: або вони всі повинні бути відправленні назад (12% канадців підтримують цю ідею), або їм всім повинно бути дозволено шукати притулку в Канаді (40%).

48% респондентів відповіли, що справи біженців потрібно розглядати по - різному в залежності від того, як вони перетнули кордон.

А 40% опитаних підтримали використання існуючих правил "навпаки". Це значить, що особи, які прибули нелегально, повинні бути відправлені назад в США, в той час як особам, які прибули на законних підставах, повинно бути дозволено подати заяву на отримання статусу біженці.

Решта 8% респондентів відмітили, що існуючі нормативні акти в порядку.
 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.