Які професії найбільш затребувані для міграції у Канаду

14 Квітень, 2017 - 15:16

Провінція Онтаріо відновила свою популярну імміграційну програму Human Capital Priorities з 10 -14 квітня 2017 року. Цей потік є частиною провінційної програми імміграції Ontario Immigrant Nominee Program (OINP), по якій кандидати вибираються через Express Entry. Про це пише nashvancouver.com.

Нагадуємо, що це вже другий раз в 2017 році провінція Онтаріо відновлює видачу повідомлень Notification of Interest (NOI), яке служить запрошенням на подачу документів в імміграційний комітет Онтаріо (перший раз був 21 лютого). Видавати повідомлення будуть час від часу протягом року, до тих пір, поки не закінчиться ліміт.

Рекомендації від OINP

Заявникам рекомендують створити новий профіль в системі Express Entry (EE), щоб провінції Онтаріо було простіше визначити профіль кандидата під час пошуку в Express Entry pool. Зверніть увагу, що якщо ви створюєте нову анкету EE, ви повинні видалити свій старий профіль.

Потенційні заявники, які відповідають критеріям Human Capital Priorities Stream, що мають мінімальну кількість балів - 400 в системі CRS і ідентифікований в базі Express Entry Pool, отримають схвалення провінції.

Відібрані кандидати з системі Express Entry зможуть отримати провінційну номінацію OINP від ​​Онтаріо і в результаті отримають додатково 600 балів за рейтинговою системою CRS. Нагадуємо, що 600 балів в Express Entry - це більш, ніж достатньо для успішної імміграції в Канаду і отримання статусу ПМЖ.

OINP оголосили, що в цьому раунді акцент робиться на кандидатах з галузі будівництва. Однак, і кандидати з іншими професіями зможуть отримати схвалення провінції.

Список затребуваних професій для цього раунду NOIS:

- Теслі (Carpenters)

- Електрики (за винятком промислових і енергосистем) ((Electricians (except industrial and power system)

- Будівельники-монтажники і промислові механіки (Construction millwrights and industrial mechanics)

- Зварювальники (Welders)

- Малярі та декоратори (за винятком інтер'єру) (Painters and decorators (except interior decorators)

- Сантехніки (Plumbers)

- муляри (Bricklayers)

- Покрівельники (Roofers and shinglers)

- Працівники по металу (sheet metal workers)

- Плиточники (Tilesetters)

- Виробники котлів (Boilermakers)

- Штукатури, робочі по гіпсокартону, пінщики (Plasterers, drywall installers and finishers and lathers)

- Промислові електрики (industrial electricians)

Щоб заявку кандидата розглянули на цьому потоці, він повинен відповідати критеріям таких потоків Express Entry: Federal Skilled Worker Class або Canadian Experience Class.

У схвалених кандидатів буде тільки 45 днів з моменту отримання NOI, щоб підготувати всі необхідні документи і подати їх в імміграційні служби Онтаріо.

До слова, Онтаріо - найбільш популярний імміграційний напрямок серед іммігрантів. Провінція є домом для найбільшого канадського міста Торонто, а також столиці країни - Оттави. Крім того, тут є цілий ряд міст і громад, які досить привабливі для новоприбулих до Канади.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.