Нова співпраця: Україна та Ізраїль займуться спільним кіновиробництвом

14 Квітень, 2017 - 13:33

Верховна Рада схвалила угоду з Ізраїлем, згідно з якою набирає чинності угода про спільне кіновиробництво між двома державами, повідомляє gazeta.ua.

Угоду підписали в Єрусалимі ще 22 грудня 2015 року. Вона передбачає, що уряди двох країн заохочуватимуть спільне кіновиробництво Ізраїлю та України. 13 квітня урядовий законопроект №0143 підтримав 271 народний депутат. Строк дії угоди - п'ять років. Далі її можна продовжити за бажанням урядів обидвох держави.

"Будь-яка копродукція сьогодні - це зручний та дієвий інструмент створення кіно. Копродукція з будь-якою країною - це добре. Використовувати можна по-різному. Знімати кіно, дія в якому розгортається в Україні та Ізраїлі. Залучати кошти з українського Держкіно та ізраїльського фонду. Не складно домовитися нашим та їхнім кінопрофесіоналам, адже там багато вихідців з радянських країн", - каже кінокритик Антон Філатов.

Документ передбачає створення спільної кінематографічної комісії з експертів двох країн. Фільми, які створять у результаті співпраці, користуватимуться пільгами. Всі, хто братиме участь у роботі над фільмами, мають бути громадянами або України, або Ізраїлю. Якщо до співпраці захоче долучитися інша країна, вона повинна компенсувати 10% бюджету фільму.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.