Каліфорнія готова переховувати нелегалів

10 Квітень, 2017 - 12:23

Сенат штату Каліфорнії затвердив законопроект, який перешкоджає співпраці правоохоронних органів з федеральними імміграційними чиновниками.  Про це пише immigrant.today

Це робить Каліфорнію штатом-притулком для багатьох людей, які знаходяться в країні нелегально.

«Ми будемо співпрацювати з нашими друзями на федеральному рівні по серйозних і насильницьких злочинах. Але ми не будемо співпрацювати, коли йдеться про відлучення дітей від їхніх матерів, матерів від своїх дітей», - сказав голова Сенату Каліфорнії Кевін де Леон, демократ з Лос-Анджелеса.

Противники законопроекту вважають, що захист злочинців від депортації створює загрозу громадській безпеці. Прихильники ж законопроекту, навпаки, заявляють, що саме співпраця поліції з імміграційною службою може збільшити злочинність і завдати шкоди жертвам або свідкам страшних злочинів через їх страх бути депортованим.

Американський союз громадянських свобод заявив, що даний законопроект дасть Каліфорнії одну з найсильніших захистів проти депортацій з країни. Тепер законопроект повинен бути схвалений нижньою палатою законодавчих зборів штату.

Законодавці Каліфорнії також висунули два інших законопроекти, які повинні перешкоджати імміграційній політиці президента Трампа. Перша - про виділення 12 мільйонів доларів для оплати послуг адвокатів іммігрантам, яким загрожує депортація, другий - про заборону держчиновникам обмінюватися даними про іммігрантів, в разі, якщо федеральний уряд створить, так званий, мусульманський реєстр. У Каліфорнії, за оцінками, 2,3 проживають нелегальні мільйони іммігрантів.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.