У США занепокоєні великою кількістю охочих отримати грін-карт

6 Квітень, 2017 - 10:13

Згідно з аналізом даних Державного департаменту США, близько 19 млн. чоловік подали заявку на отримання візи в Сполучені Штати за аплікаційний період 2017 року, що на 10 млн. заявок більше, ніж в 2007 році, пише immigrant.today.

Через встановленого Конгресом США річного ліміту, за період 2007-2017 рр. кількість віз, виданих через лотерею основним заявникам, їх подружжю і дітям, залишається відносно стабільною - близько 50 000 в рік.

Діючи з 1995 року, візова лотерея спрямована на диверсифікацію іммігрантів в США шляхом надання віз громадянам тих країн, звідки приплив іммігрантів порівняно малий.

За 10 років кількість заявок на візову лотерею США збільшилася більш ніж в 2 рази. Громадяни країн, що дають за останні роки найбільший приплив іммігрантів в США (більше 50 000 людей в США за останні 5 років) не мають права на подачу заяви. У 2017 р можливості брати участь в лотереї були позбавлені, наприклад, громадяни Мексики, Канади, Китаю і Індії.

Іммігранти, які в'їжджають в США по візовій лотереї, складають близько 5% від 1 мільйона чоловік, які щорічно одержують зелені карти. При в'їзді в США тим, хто отримав зелену карту, надається законний статус постійного проживання. Такий статус дає їм дозвіл на постійну роботу і проживання в США.

Особи, які мають право на участь у лотереї, стикаються з кількома складнощами при отриманні візи. Заявки доступні багатьма мовами, немає ніяких внесків, і заявник повинен представити тільки обмежену особисту інформацію. Однак, якщо заявник був обраний для отримання візи, він / вона повинен надати детальну інформацію про своє минуле і пройти інтерв'ю, перевірку безпеки, перевірку стану здоров'я і заплатити внесок в 330 доларів.

На даний момент Конгрес США розглядає законопроекти про можливість ліквідації програми візової лотереї.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.