Американські програмісти вирішили допомогти нелегалам

1 Квітень, 2017 - 20:19

Спроби адміністрації президента Дональда Трампа позбутися нелегальних мігрантів змусили жити в постійному страху мільйони людей, які тепер не впевнені в своєму майбутньому в США, пише ForumDaily з посиланням на CNN. Їм на допомогу прийшли програмісти, які створюють програми та додатки для мобільних пристроїв, покликані на допомогу нелегалам.

Notifica

За допомоги цього застосунку іммігранти, що стали об'єктом рейду Імміграційної та митної служби, натисканням на одну кнопку зможуть надіслати спеціальне повідомлення 15 особистим контактам. Додаток ще не запущено, проте в черзі очікування зібралося вже 7 тисяч охочих його завантажити.

Творець програми Адріан Рейна сам є нелегалом, й він вважає важливою можливість повідомити друзів та рідних про негаразди з імміграційною поліцією або під час затримання.

За його словами, застосунок гарантуватиме безпеку іммігрантів та їх контактів. Повідомлення шифруються, а всі записи зникають після відправлення повідомлення.

Arrived 

Це хаб різних ресурсів для іммігрантів. Він повідомляє останні новини, що стосуються питань імміграції та пояснює користувачам юридичні аспекти процесу депортації та їх права на території США. Застосунок також пропонує уроки англійської мови, відповіді на популярні серед іммігрантів пошукові запити - наприклад, "як написати резюме", а також містить мапу, на якій відображено неурядові організації з допомоги іммігрантам, офіси імміграційних юристів та міста-притулки.

Arrived створили два співробітника компанії Google, Вільям Маклафлін та Едуардо Гайтана, які свого часу також пройшли усі труднощі імміграції.

Tarjimly 

Цей робот, який працює через Facebook-мессенджер, пов'язує 2 тисячі перекладачів-волонтерів з іммігрантами та біженцями в режимі реального часу. Зв'язок між іммігрантами та волонтерами є анонімним, єдиною інформацією в загальному доступі є ім'я перекладача. Інша інформація надається учасникам бесіди на їх розгляд.

Cell 411 

Цей застосунок не був розроблений спеціально для нелегалів, але зараз в ньому з'явились необхідні іммігрантам функції. Програма дозволяє зв'язуватися з родичами та друзями у випадку, якщо в іммігранта виникли проблеми з імміграційним офіцером.

Додаток дозволяє користувачам транслювати та записувати живі відео, які не можна стерти стороннім користувачам телефону. Він також може відправляти GPS-координати телефона його довіреним контактам.

Кількість латиноамериканців, які завантажили цей додаток, значно зросла з часу інавгурації Трампа, зараз його викори використовує 72 тисячі осіб.

RedadAlertas 

Вихід цього застосунку очікується в найближчий час. Він надасть користувачам перевірені дані про рейди ІСЕ та місця їх появи в районі користувача. Іммігранти, які перебувають в радіусі 15-30 кілометрів від місця проведення рейдів, отримають спеціальні попередження. Також додаток займеться мобілізацією юристів та журналістів, аби ті могли прийти на допомогу іммігрантам.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.