Пане офіцере, вхід заборонено: у школах США захищатимуть дітей мігрантів

28 Березень, 2017 - 11:07

Мер Нью-Йорка заборонив пускати в школи імміграційних офіцерів, пише immigrant.today.

Дана заява мера Нью-Йорка Білл де Блазіо підтримали ще 60 американських міст, які прагнуть захистити школярів від імміграційних служб.

Дана заява мера Нью-Йорка Білл де Блазіо підтримали ще 60 американських міст, які прагнуть захистити школярів від імміграційних служб.
Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив, що школи міста зобов'язані перешкоджати входу імміграційних агентів, якщо ті не мають ордера, підписаного суддею.

«Ми всі відчуваємо, що політика, яка виходить із Вашингтона, порушує наші цінності», - заявив він на прес-конференції. «Наша шкільна система має особливу відповідальність не тільки за навчання наших дітей, а й за їх захист», - додав Білл де Блазіо.

Підкресливши, що до теперішнього моменту жоден імміграційний офіцер ще не намагався увійти в міську школу Нью-Йорка, Білл де Блазіо представив детальну інструкцію на випадок такого інциденту. Служба безпеки школи зобов'язана не дозволити представникам імміграційних служб увійти в будівлю школи, якщо вони не мають підписаний суддею ордер. Якщо ж ордер є, федеральні агенти повинні чекати зовні будівлі школи, а шкільні співробітники зобов'язані проконсультуватися з міськими юристами.

Мер підкреслив, що департамент освіти, який не відслідковує імміграційний статус учнів,  не буде ділитися жодною інформацією про учня з імміграційними офіцерами, якщо цього не вимагає закон.

Нью-Йорк проводить ряд форумів для іммігрантських громад, що стосуються тем охорони здоров'я і прав мігрантів на доступ до медичної допомоги, а також питання конфіденційності імміграційного статусу. Учасники також матимуть доступ до юридичних експертів.

У Нью-Йорку також проводяться майстер-класи в школах по всьому місту, що інформують школярів, батьків та працівників шкіл про права іммігрантів Нью-Йорка. Навчальні заняття проводяться до шкільних уроків, під час них і після школи.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.