До старту готові: стали відомі нові подробиці виходу Британії з ЄС

27 Березень, 2017 - 17:41

Британський прем'єр-міністр Тереза ​​Мей оголосила Європейській Раді про початок виходу Великобританії зі складу Євросоюзу. Про це пише immigrant.today.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей повідомила Європейській Раді, що вона буде ініціювати статтю 50 Лісабонського договору ЄС в середу 29 березня 2017 р.

Цією заявою Мей дає ясно зрозуміти, що Великобританія однозначно налаштована на вихід з Євросоюзу, який тепер гарантовано буде завершений до кінця березня 2019 року. Міністр британського уряду Девід Девіс, відповідальний за вихід Великобританії з ЄС, підтвердив, що стаття 50 буде активована на наступному тижні.

Постійний представник Великобританії в ЄС Тім Барроу також повідомив Брюссель, що відповідний лист від британського прем'єра очікується саме на 29 березня 2017 р.

Президент Європейської ради Дональд Туск швидко відреагував на цю заяву Мей, сказав, що він протягом 48 годин після отримання листа британського поширить свій проект відповіді на лист Мей серед лідерів 27 країн ЄС.

Однак європейські джерела ясно дали зрозуміти, що Великобританія може бути змушена чекати до червня, щоб почати офіційні переговори з ЄС щодо процедури Brexit, оскільки буде потрібно "від чотирьох до шести тижнів" для інших 27 країн ЄС, щоб досягти консенсусу і почати формальний процес.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

18:48
У суботу смертник з саморобною вибухівкою підірвав себе перед виборчою дільницею, що була розташована у одній зі шкіл в північній частині столиці Афганістану Кабула, є загиблі
17:38
Влада Саудівської Аравії вважає, що журналіст Джамаль Хашоггі помер від задушливого захвату ззаду або удушення руками
16:25
Кілька тисяч людей вийшли на масові акції за незалежність Тайваню у столиці острова Тайбеї. Демонстранти вимагали провести референдум, щоб острів міг офіційно проголосити незалежність від Китайської Народної Республіки
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.