Скажемо підборам "ні": у Канаді незабаром зміниться робочий дрес-код

26 Березень, 2017 - 17:11

Скоро офіціанткам не доведеться носити короткі спідниці і шпильки, бо Британська Колумбія і Онтаріо вживають заходів щодо скасування сексуалізації дрес-кодів, пише vancouverok.com

Але жінки, які працюють в інших галузях, можуть стикатися з неписаними вимогами носити помаду і каблуки, каже експерт з гендерної рівності на робочому місці.

Дослідники і адвокати з прав людини кажуть, що потрібно винести на широке обговорення той факт, що жінки змушені витрачати більше грошей і сил на свій робочий дрес-код, ніж чоловіки.

Вони кажуть, що гендерні стереотипи можуть проникати в усі аспекти роботи, в тому числі, коли мова йде про зовнішній вигляд.

Прем'єр-міністр Британської Колумбії Крісті Кларк підтримала законопроект приватного члена щодо скасування обов'язку жінок носити на роботу високі підбори. Але замість того, щоб затвердити законопроект, її уряд шукає «більш ефективний шлях» виправити становище, що може мати на увазі зміна правил.

У минулому році Комісія з прав людини провінції Онтаріо висунула свою політичну позицію, ясно давши зрозуміти, що вимагати від жінок носити високі підбори, топи і короткі спідниці, - це порушення кодексу прав людини.

Комісія також зв'язалася з великими ресторанами і барами, багато з яких сказали, що вже змінили свій дрес-код або планують це зробити.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.