Наш екс-міністр фінансів рятуватиме далеку країну від кризи

25 Березень, 2017 - 09:43

Екс-міністра фінансів України Наталію Яресько призначено виконавчим директором Ради з фінансового контролю та управління для Пуерто-Рико (Financial Oversight and Management Board for Puerto Rico - FOMB). 

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, пише uapost.us.

"Я прийняла запрошення попрацювати виконавчим директором Ради з фінансового контролю та управління для Пуерто-Рико", – зазначила Яресько.

FOMB створений Конгресом у 2016 році. Сім членів FOMB призначаються на посаду президентом США. Вибір Конгресу на американку українського походження пав не випадково. На посаді голови FOMB Яресько займатиметься стабілізацією фінансової ситуації, що склалася на цій території, опираючись на досвід роботи міністром фінансів в Україні.

"Цю пропозицію я отримала саме тому, що досвід виходу України з кризи в 2014-2015 роках у світі визнаний успішним, заслуговує на увагу і є таким, що може бути застосований для інших країн і територій у кризових ситуаціях", – пояснила колишній посадовець.

Основним завданням Ради є оцінка й затвердження щорічного бюджету та плану відновлення фінансової стабільності, які розробляє уряд острова, а також сприяння реструктуризації боргу, зазначила Яресько.

До речі, вона є однією з перших представниць України, яку призначено на високу міжнародну фінансову посаду. Поруч з багатьма східноєвропейцями, які вже відіграють значну роль у Світовому Банку, Європейській Раді, Європейській Комісії та Парламенті, ООН, НАТО та інших організаціях, українці будуть відігравати ще більшу роль в міжнародній суспільній політиці завдяки своєму досвіду, освіті, таланту та відданості, додала Яресько.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.