Картини українця виставляють в Америці

21 Березень, 2017 - 12:16

У Нью-Йорку відкрилася персональна виставка українського художника Михайла Деяка «Recent works». Її спільно представляють Ukrainian Institute of America та Voloshyn Gallery, повідомляє VIDIA.

На виставці представлені живописні твори, а також барельєфи та об’єкти із металу створені за останні кілька років. Експозиція складається більш ніж з двадцяти робіт із серій Space, Chairs, Rain, Genesis, Klitschko Brothers Emotions. Куратори виставки Волтер Гойдиш та Максим і Юлія Волошини.

Це перша персональна виставка Михайла Деяка у Сполучених Штатах Америки.

Михайло Деяк представляє молоде покоління художників України. Він працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами. Веде активну виставкову діяльність, картини художника часто можна зустріти на аукціонах.

Перший міжнародний здобуток Михайла датується 2013 роком, тоді його картина «Табуретки» увійшла до десятки найдорожчих робіт українських художників, проданих за рік на відкритих торгах. За версією видання Artinvestment він потрапив у ТОП 20 молодих сучасних художників країн СНД.

У 2016 році відбулась персональна виставка Михайла Деяка на Scope Basel, де було представлено роботи із двох серій робіт Genesis та Space, а також художник взяв участь у Scope Miami Beach від Voloshyn Gallery. Художник живе і працює у Києві.

Відвідати виставку можна до 2 квітня.

Ukrainian Institute of America розташований в унікальному історичному місці, у самому серці Нью-Йорку, в районі знаменитої Музейної милі на П’ятій Авеню у будинку, що має ім’я Fletcher-Sinclair Mansion та входить до топ-10 найгарніших маєтків міста, а його вікна виходять на Метрополітен-музей та Центральний парк.

Фото: Vidia

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.