Чи буде польсько-український мурал у Перемишлі?

19 Березень, 2017 - 14:05

Польсько-український проект, який має реалізовуатись у Перемишлі, «І знову мурал…» вийшов у фінал конкурсу польської мережі крамниць «Tesco»  «Ти вирішуєш – ми допомагаємо».  Основна ідея майбутнього стінопису — покращення польсько-українських стосунків. 

Про це пише naszwybir.pl

За задумом конкурсу, 150 проектів, за яких покупці голосуватимуть у крамницях, отримають по 5 тисяч злотих (33 тисячі гривень) на реалізацію своєї ідеї.

«Ми хочемо створити польсько-українську групу, яка не лише влітку спільно підготує і створить стінопис, а буде й далі працювати задля поліпшення польсько-українських взаємин у Перемишлі», — наголошують автори українського проекту.

Як голосувати? Вистачить зробити покупки в одному з трьох супермаркетів «Tesco» в Перемишлі на будь-яку суму. У касі треба отримати жетон і покласти його в скриньку проекту (зелений колір). Кожен чек — це один жетон. Враховується кожен чек, навіть на дуже малу суму.

За проект, який буде реалізовуватись завдяки співпраці відділу Об’єднання українців Польщі (ОУП) у Перемишлі та Товариства «Homo Faber» з Любліна, можна голосувати у трьох супермаркетах «Tesco», що знаходяться у м. Перемишль на вулицях: Lwowska 36, Żeromskiego 9, Boruty Spiechowicza 3.

— Конкуренція сильна. Але до кінця конкурсу лишилося ще кілька тижнів, – зазначає Ігор Горків з премиського відділу ОУП.

Проект завершується на початку квітня. Організатори особливо закликають  приєднатися до реалізації ідеї українців, які здійснюють в перемиських супермаркетах чимало покупок.

"Негативні явища, що відбуваються на польсько-українському прикордонні: нищення пам’ятників, інциденти, фізичне насильство з огляду на національність –  це не лише українська проблема. Це наша спільна справа. І варто робити речі, які працюватимуть на благо нас усіх. Маю надію, що проект допоможе у покращенні сусідських стосунків між українцями та поляками", – заявляє Анна Домбровська, голова Товариства «Homo Faber».

Нагадаємо, у Перемишлі за підтримки Об’єднання Українців у Польщі також реалізовується проект, у межах якого знімають фільми, де українська та польська молодь описує власні відчуття у зв’язку з напруженням польсько-українських взаємин у цьому місті на пограниччі.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.