Топ -10 аеропортів світу. Сюди хочеться прилетіти!

17 Березень, 2017 - 20:39

На міжнародній виставці  Skytrax World Airport в Амстердамі оголосили переможців щорічного рейтингу кращих аеропортів світу. П'ятий рік до ряду перше місце займає сінгапурський аеропорт "Чангі", пише 34travel.

Skytrax World Airport Awards вважають головною премією у  сфері оцінки аеропортів. Цьогоріч в голосуванні взли участь майже 14 мільйонів пасажитрів з 105 країн. ґвони оцінювали близько 550 аеропортів з усього світу. 

Сингапурський «Чангі» знову опинився на вершині топу завдяки великій кількості розваг та багатій інфрастурктурі на його території, у тому числі кінотеатрам та басейнам. У другій половині 2017 рокув аеропорті обіцяють запустити четвертий термінал.   

Друге місце відвели для Міжнародного аеропорту Токіо, який ще у 2016 році займав четверте місце. Третя позиція дісталась підненнокорейському " Інчхону", який за рік понизив рейтингт на одну позицію.

Топ-10 кращих аеропортів світу виглядає так:  

1. Сингапурський аеропорт «Чангі»

2. Міжнародний аеропорт Токіо (Ханеда)

3.  Міжнародний аеропорт «Інчхон» (Сеул, Південна Корея)

4. Аеропорт Мюнхена (Німеччина)

5. Міжнародний аеропорт Гонконгу

6.  Аеропорт «Хамад» (Доха, Катар)

7. Аеропорт «Тюбу» (Японія)

8. Аеропорт Цюриха (Швейцарія)

9. Лондонський аеропорт «Хітроу»

10. Аеропорт Франкфурта-на-Майні (Німеччина

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.