В Італії опубліковано новий указ про потоки робочої сили

17 Березень, 2017 - 10:53

14 березня італійський уряд надав можливість попереднього заповнення заявки для в'їзду і збереження її до офіційної дати початку прийому. Зробити це можна зацікавленим у подальшій легалізації свого дозволу на проживання, тим, хто бажає відкрити в Італії власну справу або працювати за наймом. Прийом запитів стартує 20 березня рівно о 9:00.

Про це пише Gazeta Ukrainska.

Указ про потоки робочої сили, декрет "Флуссі-2017" в 2017 році було опубліковано в Gazzetta Ufficciale 13 березня. Декрет виділяє 30850 квот для в'їзду іноземців на сезонну і несезонну роботу в Італії.

Заявки, як завжди, приймаються на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ з 14 березня.  Після реєстрації на сайті можна заздалегідь заповнити і зберегти заявки для подальшої легалізації дозволу на проживання, для того, щоб зайнятися бізнесом в Італії або працювати за наймом.

Проте, для того, щоб відправити заявки необхідно дочекатися 9.00 години 20 березня.

З 21 березня на тому ж сайті можна попередньо заповнити заявки тим, хто  хоче приїхати в Італію на сезонні роботи.  Відправити запит можна буде з 9:00, 28 березня.

Заявки будуть прийматися до 31 грудня 2017 року, квоти будуть розподілені згідно хронологічного порядка подачі заяв

Підкреслюємо, що цей декрет не є легалізацією або амністією для нелегалів. Ті, хто працює в Італії нелегально, на жаль, не зможуть отримати дозволу на проживання.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.