В Італії опубліковано новий указ про потоки робочої сили

17 Березень, 2017 - 10:53

14 березня італійський уряд надав можливість попереднього заповнення заявки для в'їзду і збереження її до офіційної дати початку прийому. Зробити це можна зацікавленим у подальшій легалізації свого дозволу на проживання, тим, хто бажає відкрити в Італії власну справу або працювати за наймом. Прийом запитів стартує 20 березня рівно о 9:00.

Про це пише Gazeta Ukrainska.

Указ про потоки робочої сили, декрет "Флуссі-2017" в 2017 році було опубліковано в Gazzetta Ufficciale 13 березня. Декрет виділяє 30850 квот для в'їзду іноземців на сезонну і несезонну роботу в Італії.

Заявки, як завжди, приймаються на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ з 14 березня.  Після реєстрації на сайті можна заздалегідь заповнити і зберегти заявки для подальшої легалізації дозволу на проживання, для того, щоб зайнятися бізнесом в Італії або працювати за наймом.

Проте, для того, щоб відправити заявки необхідно дочекатися 9.00 години 20 березня.

З 21 березня на тому ж сайті можна попередньо заповнити заявки тим, хто  хоче приїхати в Італію на сезонні роботи.  Відправити запит можна буде з 9:00, 28 березня.

Заявки будуть прийматися до 31 грудня 2017 року, квоти будуть розподілені згідно хронологічного порядка подачі заяв

Підкреслюємо, що цей декрет не є легалізацією або амністією для нелегалів. Ті, хто працює в Італії нелегально, на жаль, не зможуть отримати дозволу на проживання.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.