Тепер із Варшави можна буде долетіти до 6 міст України. Яких?

12 Березень, 2017 - 14:46

Авіакомпанія LOT повідомила про відкриття нових рейсів із Варшави до Дніпра, івано- Франківська, Рівного та Вінниці.

За словами президента компанії Рафала Мілчарського, зараз завантаження пасажирських крісел на перельотахдо україни складає понад 80%, пише 34travel.

Тому компанія планує не тільки відкрити нові марштури, але й збільшити частоту існуючих рейсів із Варшави до Києва та Львова - з двох до трьох на день.

Окрім того, Варшава стала для українців одним із найбільш популярних пунктів для транзиту. Наприклад, на рейсах з Одеси 70% пасажирів після пересадки у Варшаві продовжують переліт далі. 

На рейсах із Львова до Харкова частка транзиту складає 60%, а з Києва -- близько 50%. Частіше за все українці літають через польську столицю в Торонто, Нью-Йорк, Лондон, Амстердам, Брюссель, Копенгаген и Гамбург.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.