У Канаді знизився рівень безробіття

17 Лютий, 2017 - 17:44

Минулого місяця рівень безробіття в Канаді знизився до 6,8 відсотків, оскільки на ринку праці з'явилося 48 000 нових робочих місць. Про це повідомляє Статистичне управління Канади, передає Ванкуверок.

Усе це спростувало очікування економістів, які прогнозували втрату 10 000. Навпаки, в економіці додалося понад 100 000 вакансій з кінця листопада, і в середньому 40 000 нових робочих місць на місяць починаючи з серпня - найпоказовіший шестимісячний період за останні 15 років.

Більшість нових вакансій були на неповний робочий день, хоча було відкрито і нові робочі місця, що припускають повну зайнятість. Майже всі нові вакансії знаходяться в сфері послуг, за словами агентства зі збору даних.

Нові робочі місця відкрили в Онтаріо, Британській Колумбії, Новій Шотландії і Ньюфаундленді, а Нью-Брансвік навпаки втратив деяку кількість вакансій. В інших провінціях ситуація не змінилася.

Луні швидко відреагував на нові обставини, підскочивши на третину цента до 76.42 після довгого періоду стабільності.

«В цілому, це хороші новини, які не залишають сумніву, що ринок праці зрушився з мертвої точки, давши поштовх до розвитку економіки, що переживала труднощі в останні роки», - сказав економіст з Банку Монреаля Даг Портер.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.