Український лікар розпочала практику нетрадиційної медицини в Канаді

16 Лютий, 2017 - 15:53

Українка Олена Макар започаткувала приватну медичну практику в Торонто. Приїхала вона в Канаду з України. Олена народилася в Одесі, згодом разом з батьками переїхала до Миколаєва – сусіднього обласного центру. Її родина особлива – це династія медиків: батько був хірургом, дід фельдшером, мати та тітки – медсестрами. Отож перед Оленою  не поставало запитанням,  ким бути, стала лікарем за покликом серця і ніколи не жалкувала про це, повідомляє медіапортал Разом.

Вищу освіту лікаря здобувала в Івано-Франківському медичному інституті. Як молодий спеціаліст, Олена була направлена на роботу в Миколаїв. Ще на початку 90-х зацікавилася нетрадиційними методами лікування, які розглядають людину як одне ціле, тому й лікувати потрібно не окремі органи, а весь організм.

1992-го року закінчила курси курси з акупунктури, електропунктурної діагностики та немедикаментозних методів лікування при Сімферопольскому медичному інституті, потім практикувала в Празі та 2000 року була на стажуванні в клініці грецького лікаря гомеопата Георга Лукаса. Цього ж року пройшла спеціальні кваліфікаційні курси зі спеціальністі “лікар-санолог”.

Тоді про цю спеціальність, як і про альтернативні (нетрадиційні) методики діагностики й лікування (траволікування, акупунктура, психологічні тренінги), було мало відомо в Україні. 2004 року Олена розпочала приватну медичну практику щодо діагностики, профілактики та лікування альтернативними методиками.

Приїхала в Канаду родина Макар заради дітей, щоб дати їм найкращу освіту, стабільне та захищене життя. Звичайно, спочатку доводилося нелегко, необхідно було знайти своє місце в професії.

Олена закінчила курси з акупунктури, що було найближче до її спеціальності, отриманій в Україні. Цей метод нетрадиційної медицини (електрична стимуляція, голковколювання, точковий масаж тощо) сьогодні поширений і затребуваний у світі.

Головна перевага акупунктури, завдяки якій за кілька днів усуваються не тільки симптоми, але і причини хвороби, полягає в лікуванні без використання медикаментів.

Олена Макар наголошує на великому значенні інформування громадськості щодо важливості профілактики захворювань.

Діагностика, яку робить лікар Макар (по акупунктурних точках), часто показує результати, які не показують аналізи, розкриває проблеми, про які людина й не здогадується.

"Ренген, аналізи тощо – це діагностика органних порушень, тобто проблем в органах, а ось порушення функцій (спазми, порушення циркуляції, порушення ритма роботи серця, тощо) можна виявити за допомогою перевірки електропровідності акупунктурних точок.

В залежності від результатів діагностики ми можемо зробити висновок, які органи страждають і в чому причина погіршення стану пацієнта. Великим досягненням цієї методики є підбір препаратів методом тестування, які сприяють стимуляції функцій органів, відновленню балансу", – пояснює вона.

 Хоч і серед медиків, і в суспільстві загалом ставлення до методики Фолля неоднозначне, Олена, вже 25 років працюючи за нею, дуже їй довіряє, бо переконалася, що за допомогою цієї методики можна виявити проблеми зі здоров’ям, які інші діагностики не показують, а головне, вчасно виправити порушення, які не встигли ще привести до захворювань.

У практиці лікаря Макар чимало випадків раннього діагностування серйозних захворювань, покращення стану як пацієнтів з функціональними порушеннями, так і хронічно хворих.

Олені Макар було важливо не тільки відкрити приватний медичний кабінет, але налагодити його роботу та й себе налаштувати так, щоб не порушувати душевний спокій клієнтів і їх достаток.

Для неї, що найбільше цінує в людях порядність і якій теж вона притаманна, – це дуже принципова позиція як медика, так і життєва загалом.

Усякий бізнес недовговічний без вдосконалення та розвитку, отож пані Олена вибудовує плани на перспективу та вже визначилася з головним – створення оздоровчого центру, де кожна людина завдяки комплексу процедур приведе себе в гарну фізичну форму, зніме стрес, поверне емоційний баланс.

Недавно пані Макар відкрила косметичний кабінет, де працює досвідчений спеціаліст (aesthetician) та використовується косметика німецького виробника “Rosa Graf”. Кабінет цей знаходиться за адресою 2181 Steeles Ave. W. в “E.N.R.G. studio”. Щоб отримати косметичні процедури, звертайтесь:416-846-1869.

Олені Макар є що сказати тим, хто хоче зайнятися бізнесом , адже, коли приїхала в Канаду і почала робити перші кроки на шляху підприємництва, довелося чути багатенько скептичних розмов і застережень щодо непотрібності її послуг тут, у країні з безплатною медициною. Та вона попри все впевнено робила свою справу і досягла мети: сьогодні допомогла вже багатьом канадським пацієнтам.

“Хочу побажати людям розуміння того, що старість неминуча, але, щоб зустрітися з нею якомога пізніше, якраз і потрібно бути дуже уважним до себе, свого здоров’я. Краще знайти зараз час для ранньої діагностики, профілактичних заходів, щоб потім не витрачати сотні тисяч доларів на те, щоб повернути здоров’я чи й вижити. Як наголошує китайська мудрість, краще лікуватися за три роки до хвороби, чим за три дні до смерті.”

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.