У США з'ясовують причини загадкової смерті 24-річної українки

16 Лютий, 2017 - 09:58

У США загинула 24-річна чернівчанка Марічка Бесарабчик. Як повідомила на краудфандинговій платформі GOFUNDME користувачка Ірина Кукурудзяк, 6 лютого Марічка у важкому стані із черепно-мозковими травмами потрапила до медичного закладу Shock Trauma, повідомляє molbuk.ua.

"Понеділок 6 лютого Анна Бесарабчик отримала найгірший телефонний дзвінок, який би могла отримати мама. Їй повідомили, що її дитина, Марічка Бесарабчик, перебувала в лікарні в комі. В ніч після Super Bowl Марічка була доставлена в лікарню і досі перебуває в дуже критичному нестійкому стані через важку черепно-мозковy травму. У той час як ми все ще намагаємося з'ясувати причини цієї трагедії Марічка залишається у відділенні інтенсивної терапії Shock Trauma на штучному диханні через вентиляцію легенів і є дуже дуже хворою. Вона потребує нашої постійної підтримки і молитв", - повідомила І. Кукурудзяк.

13 лютого користувачка платформи повідомила про смерть молодої дівчини.

"Хочемо всіх повідомити, що не стало сьогодні нашого сонечка Марічки. Це час, коли слова просто не можуть передати, як воно нам всім болить. Вона була тією людиною, котру всі хотіли знати. Така яскрава, і така не схожа на всіх інших. Глибокі співчуття Анні Бесарабчик..."

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.