Німеччина затвердила план швидшої депортації мігрантів

15 Лютий, 2017 - 14:05

Уряд у Берліні та керівництво федеральних земель узгодили в цілому заходи щодо видворення з країни осіб, яким відмовили у наданні притулку. Цей план має істотно пришвидшити та спростити процедуру депортації.

Небажаних мігрантів та шукачів притулку, яким відмовили у наданні статусу біженця, мають висилати з Німеччини значно швидше, ніж зараз. Відповідний план заходів узгодили увечері у четвер, 9 лютого, уряд ФРН і прем'єр-міністри федеральних земель, повідомляє інформагенція dpa, передає DW.

До цієї зустрічі уряд підготував план з 16 пунктів, спрямований на спрощення і пришвидшення процедури депортації. Зокрема, план передбачає створення нового Центру з підтримки повернення небажаних мігрантів на батьківщину, який має значно спростити групові депортації як на загальнонімецькому рівні, так і на рівні земель. Співробітники центру повинні будуть координувати групові депортації та збирати необхідні документи, яких бракує.

Серед іншого у плані був також пункт про створення спеціальних федеральних центрів, де особи, котрі мають бути депортовані, повинні перебувати певний час до їхнього видворення з країни. Однак, як зауважила канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) на прес-конференції після консультацій з представниками федеральних земель, це - завдання на середньострокову перспективу.

У майбутньому має також пришвидшитися процес видворення осіб, що, за оцінкою правоохоронців, становлять загрозу для громадської безпеки.

Водночас уряд має намір збільшити фінансову допомогу тим мігрантам, які приїхали до Німеччини подавати заяву про отримання притулку, але передумали та готові добровільно повернутися на батьківщину. Що раніше вони приймуть таке рішення, то більшу допомогу вони отримають від німецької влади.

Реклама

Читайте також:

тема

Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного
Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.