У США навіть на прибиранні снігу можна добре заробити

14 Лютий, 2017 - 10:08

У той час як синоптики обіцяють від 15 до 30 см снігового покриву, Департамент санітарії міста Нью-Йорк шукає працьовитих жителів Стейтен-Айленду для чищення снігу та видалення льоду на автобусних зупинках, пішохідних переходах і в інших важливих суспільних місцях по всьому місту, пише UaPost.

Ось більш докладні критерії набору:

• Працівники повинні бути не молодше 18 років і мати право на роботу в США, а також бути готовим виконувати важку фізичну роботу.

• Зацікавлені особи можуть звернутися в найближчі офіси з 7:00 до 13:00 за адресами: 539 Jersey St., Victory Boulevard і Brook Street, в Томпкінсвіллі; 2500 Richmond Ave., навпроти the Staten Island Mall, в Нью-Спрінгвіллі, і по 1000 West Service Rd. Arthur Kill Road, Блумфілд.

• З собою необхідно мати 2 фотографії - з тими ж параметрами, які використовують при отриманні паспорта.

• При собі також необхідно мати карту соціального страхування, а також оригінал і копію двох форм посвідчення особи: водійські права, паспорт, посвідчення особи з фотографією або IDNYC карту.

• Ця робота - відмінний шанс заробити готівку. Робочим будуть платити $ 13,50 на годину і $ 20,25 овертайму (кожну наступну годину після 40 відпрацьованих годин в тиждень). Виплата зазвичай займає близько 4-6 тижнів, але іноді може досягати і 12 тижнів.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт міста NYC.gov.

Реклама

Читайте також:

тема

Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного
Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.