Названо найдорожчі країни в Європі для водіїв

11 Лютий, 2017 - 19:39

Утримання автомобіля – справа не на багато дешевша, ніж його купівля. Пальне, планові ТО, поломки – все це потребує грошей.

В першу чергу це залежить від країни, в якій автомобіль використовується. Так, за даними рейтингу найдорожчих для власників автомобіля країн Leaseplan Carcost Index, найбільше в Європі на утримання машини витрачають жителі Норвегії, пише news.finance.ua.

В середньому на автомобіль, що працює на бензині, в Норвегії люди витрачають 708 євро на місяць. Це найвищий для Європи показник. Трохи дешевше – 695 євро на місяць – обходиться особистий транспорт жителям Нідерландів. Бельгія замкнула трійку найдорожчих країн Європи для власників авто.

У Бельгії на автомобіль з бензиновим двигуном йде в середньому 547 євро на місяць, з дизельним — 537 євро. Найдешевше особистий транспорт обходиться тим, хто живе в Угорщині — 360 євро на місяць на автомобіль і з тим, і з іншим видом пального.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.