Паломництво до Валентина: українським мігрантам розповіли про справжню любов

10 Лютий, 2017 - 19:41

УГКЦ в Італії вперше провела паломництво українських іммігрантів до гробу святого Валентина у місті Терні, зазначає chiesaucraina.it.

Основною метою прощі було гуртування української молоді в Італії; молитва та благословення за добрі майбутні подружжя та за сім'ї, які через трудову міграцію знаходяться в тимчасовому вимушеному розлученні!

Проща також мала за мету пригадати про чесноти ранньохристиянського мученика святого Валентина, єпископа Інтерамнського (нині місто Терні) як покровителя саме християнської подружньої любові, на відміну від сучасного, нерідко нехристиянського, трактування “Валентинового дня”.

У паломництві взяло участь близько 700 прочан. Окрім українців, які проживають у місті Терні, на прощу прибули групи з Риму, Перуджі, Сполето, Рієті, Мілану, Помпеї, Мондрагоне, Аверси, Казерти, Капуа, Салерно, Пезаро, Каттоліка. 

Незабутньою для присутніх стала проповідь владики Діонісія, в котрій він звернув увагу на три види любові, які повинні панувати в сімї:  любов кохання, тобто "ерос", любов дружності, "філія", та вищий рівень любові – любов доброчинна, жертовна, некористолюбна "агапе".

Як зауважив проповідник: "Християнське подружжя покликане до того, щоб охоплювати всі три види любові: кохання, дружності  і доброчинності. Якщо подружжя основане тільки на коханні "ерос", воно скоро розірветься. Подружжя триває довше, якщо воно також збудоване на рівні дружності, коли молодята мають ті самі захоплення, коли між ними є щирість і довір’я. Але ця любов дружби ще не визначальна для християнського подружжя.

Може зайти зневіра і недовіра, а навіть зрада, і подружжя може розпастися. Проте любов доброчинна "агапе" має здатність зростати. Ця любов не має меж! Нерозривність подружжя випливає з самої природи доброчинності і жертовності. Тому християнське подружжя  саме по собі - нерозривне, і в ньому перебуває Ісус Христос своєю любов’ю".

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.