Чому іноземці обирають Торонто

8 Лютий, 2017 - 18:04

Іноземці купують будинки в Торонто не тільки для того, щоб інвестувати свої гроші. Про те, що ще їх приваблює, Річард Сілвер, в минулому президент Ради ріелторів Торонто, розповів в програмі СВС Metro Morning.

Більшу частину його зарубіжних клієнтів приваблює тутешня освіта, яку можуть отримати їхні діти, а також можливості розвитку бізнесів. Введення податку для іноземних покупців, як це зробили в Ванкувері, Сілвер вважає поганою ідей. Рада ріелторів робить зараз чималі зусилля проти такої тактики, запевняючи, що вона є хибною, передає visti.ca.

Відповідаючи на питання, хто саме є його клієнтами, звідки вони, Річард Сілвер зазначив, що ця картина змінюється. "Зараз ми проводимо багато угод з Азією, з людьми з материкової частини Китаю. Ми навіть додали до нашої команди людей, які знають мови Китаю”, – розповів Сілвер.

У своїй практиці він бачив багато ситуацій, коли чоловіки залишалися в Китаї, продовжуючи працювати там, а в Торонто відправляли дружин і дітей, які вступали тут в університети. Закінчивши навчання, вони автоматично отримують тут дозвіл на роботу протягом трьох років. Такого варіанту немає в інших країнах, і це приваблює іноземців.

Реклама

Читайте також:

тема

Уряд Молдови був серед тих, хто висловив невдоволення новим українським законом про освіту.
Чи подобається вам мандрувати автомобілем? Якщо так - сідайте чимшвидше за кермо й вирушайте у подорож Німеччиною!

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.