У Британії так звані посередники з імміграції влаштували масштабну аферу

5 Лютий, 2017 - 16:16

Тисячі громадян Британії імітували проживання в Ірландії, щоб возз'єднатися з членами сім'ї, які не є громадянами ЄС.

Згідно законодавством Євросоюзу, кожен громадянин держави-члена ЄС має також громадянством Євросоюзу. Європейське громадянство надає право на проживання, роботу, отримання освіти, ведення бізнесу та ін. на території всього Євросоюзу, зазначає immigrant.today.

Громадянин ЄС може вільно переїхати в іншу країну Євросоюзу і запросити на возз'єднання сім'ї свого чоловіка / дружину з-за меж ЄС. При цьому возз'єднання сім'ї буде проходити відповідно до законодавства ЄС, а не країни громадянина ЄС, що часто набагато простіше.

У Британії такий шлях возз'єднання сім'ї  набрав популярності з 2012 року, коли уряд запровадив мінімальний дохід британського громадянина, який він повинен був мати, щоб возз'єднатися в Великобританії з особоюз-за меж ЄС.

Щороку близько 20 000 неєвропейських членів сім'ї приїжджають до Великобританії таким чином.

Однак цю схему використовують не тільки законослухняні громадяни, а й ті, хто хоче обдурити закон.

Так, нещодавно була розкрита масштабна афера, коли за допомогою шахраїв тисячі людей вдавали, що живуть в Ірландії, а насправді не виїжджали з Британії.

У підсумку вони, нібито "проживаючи" в Ірландії як громадяни Євросоюзу, отримували дозволи приєднатися до членів своєї сім'ї з-за меж ЄС.

Шахраї-посередники витрачають в середньому до 25 000 фунтів, щоб створити клієнту підроблене життя в європейській країні (в більшості випадків в Ірландії), в той час як насправді вони залишаються в Великобританії.

Вони зображають або ведення бізнесу британським громадянином, або створюють історію його працевлаштування. Також вони створюють платіжні відомості, відкривають банківські рахунки на ім'я клієнта, оплачують податки.

Тобто роблять все те, на що буде дивитися імміграційна служба при прийомі заявки на возз'єднання сім'ї громадянина ЄС в Ірландії.

Міністр імміграції Великої Британії Роберт Гудвіл сказав, що в Британії швидко зріс бізнес, який використовує вільні правила руху в ЄС для того, щоб обійти британську імміграційну систему, і годує недобросовісних імміграційних агентів.

За оцінками поліції, прибуток, одержуваний за такі посередницькі послуги, нечувані. І це стало дуже прибутковим бізнесом з оборотами в мільйони євро.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.