5 країн, в яких найчастіше викрадають людей

29 Січень, 2017 - 12:39

У країнах з низьким рівнем життя деякі жителі не знаходять інших способів, крім як викрасти людину, а потім вимагати викуп з її родичів. У такі країни подорожувати досить небезпечно, якщо ви, звичайно, не відчайдушні екстремали, які прагнуть пригод. Ознайомтеся з 5 країнами, в яких найчастіше відбуваються викрадення, запам'ятайте і будьте обережними, пише travel.tochka.net.

Мексика

В цілому, в Мексиці кримінальна обстановка і так не надто сприятлива, і, крім викрадення людей, тут вистачає інших проблем. Те, що через Мексику в Сполучені Штати ведеться транзит наркотиків, відбилося на інфраструктурі та рівні корумпованості місцевих чиновників.

Вважається, що реальну владу в країні має виключно наркомафія. Звідси існує проблема з викраденням людей, яка найчастіше виникає на ґрунті кримінальних сутичок. Однак нікого не дивують і просто викрадення з метою отримання викупу. У цій країні щорічно викрадають близько трьох тисяч людей, і ймовірність стати частиною цієї статистики, на жаль, висока.

Ірак

У цій країні щодня зникають люди. Для жителів Іраку це вже стало нормою життя. Відділ з боротьби з викраденнями намагається хоч якось виправити ситуацію, але подейкують, що він сам перебуває у змові з групами викрадачів. А так відбувається тому, що в країні дуже низький рівень життя, і у людей немає грошей на їжу. Це причина того, що складно говорити про якусь серйозну боротьбу з організованою злочинністю.

Індія

Останнім часом в ЗМІ все частіше з'являються новини про викрадення людей в Індії. Найчастіше викрадають маленьких дітей і жінок з вимогою викупу або для здійснення над ними сексуального насильства. Парадокс полягає в тому, що часто поліція чудово обізнана про викрадення і самих викрадачів, і просто бере зі зловмисників певну плату. Дуже часто злочини з викраденнями трапляються через  диспропорцію між чоловіками і жінками.

Філіппіни

У цій країні проблема викрадення людей набирає дедалі більших обертів. На деяких островах потрібно постаратися для того, щоб не бути викраденим. Тому і їдуть сюди або ті, хто нічого не читав про те місце, куди попрямував, або ті, хто ніби хоче бути викраденим. Причини такого нещастя банальні: низький рівень життя, злидні більшості населення, яке не має ніяких інших можливостей заробити, крім як викрасти людину і продати її родичам за викуп.

Венесуела

Спеціально для того, щоб туристів у Венесуелі не викрадали, для них навіть побудовані спеціальні резервації, в яких ті й живуть. Туристи, які приїхали до Венесуели, можуть вийти на вулицю тільки в супроводі охорони, оскільки вважається, що їх обов'язково або викрадуть, або вб'ють або, в кращому випадку, пограбують. В країні безліч банд, які спеціалізуються на викраденні людей за викуп.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.