Європейські курорти закривають траси і підйомники

20 Січень, 2017 - 15:17

Останні кілька днів ознаменувалися різким погіршенням погодних умов в деяких гірськолижних регіонах Європи. Про це повідомляють профільні ресурси і самі туристи, в плани яких внесла корективи негода. Наприклад, відвідувачі сайту snow-forecast.com повідомляють про значне похолодання в околицях французького курорту Пра Лу.

Незважаючи на те, що більшість підйомників і трас не закрита, морозна погода не дозволяє відпочиваючим насолоджуватися катанням. Втім, судячи з трансляції веб-камер на сайті цього курорту, мороз скрашується переважно ясною погодою і великою кількістю снігу на трасах і схилах гір, пише mastertura.

А ось на таких гірськолижних курортах Андорри, як Вальнорд і Грандваліра, закрито більшість підйомників і трас. Причина - сильні вітри, які вирували там протягом трьох днів і завдали в зони катання багато снігу.  Зокрема, туристка Юлія Олійник, яка зараз перебуває в Грандваліра, розповіла, що катання на лижах неможливо вже третій день. 

Фахівець компанії "Сакумс" Тарас Кузів, днями повернувся зі Словаччини, розповів, що у Високих та Низьких Татрах час від часу закривають частину підйомників. В основному це стосується висотних гірськолижних трас і пов'язане з періодичними хуртовинами. Крім того, в цей час року нерідкі випадки, коли з тих же причин не працює канатна дорога, яка веде з Високих Татр на Ломницький Штит, яка є однією з найвищих гір цього масиву і де розташована однойменна обсерваторія.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.