Навіть нелегали в Італії можуть записати дітей в школу, не побоюючись поліції

12 Січень, 2017 - 12:29

Почалася попередня реєстрація учнів на 2017-2018 навчальний рік. Ті, хто не має дозволу на проживання, повинні звернутись безпосередньо в секретаріат школи, не побоюючись переслідування поліції, пише Українська газета.

До уваги батьків, які повинні записати дітей в початкову, середню або вищу школу в Італії на 2017-2018 навчальний рік.

Зима у розпалі, але для багатьох сімей пора подумати про наступний навчальний рік. З 9 січня відкрито реєстрацію учнів на порталі Міністерства освіти Італії.

Процедура реєстрації

Під час попередньої реєстрації ви отримаєте ім'я користувача і пароль, які слід використати під час офіційного запису, що триватиме з 8:00 16 січня 2017 року до 20:00 6 лютого 2017.

Ті, хто вже має цифрові ідентифікаційні дані Громадської системи цифрової ідентифікації SPID (Sistema Pubblico di Identità), повторно здійснювати попередню реєстрацію не повинні. Вони можуть отримати доступ до програми з його обліковими даними. Онлайн-реєстрація є обов'язковою для державних шкіл, але не є обов'язковою для паритарних.

Реєстрація легальних іммігрантів

Для іноземних громадян, які перебувають в Італії на законних підставах, процедура реєстрації та ж, що і для італійців.

Реєстрація нелегальних іммігрантів

Для батьків, що не мають дозволу на проживання, передбачено окрему процедуру. Передусім, слід зауважити що всі неповнолітні в Італії мають незаперечне право на освіту, незалежно від статусу їх батьків. Більше того, батьки зобов’язані віддати дітей у школу.

Для запису таких учнів слід звернутися безпосередньо в секретаріат обраної школи. Адміністрація про такі випадки в поліцію не повідомляє.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.