В одній з найпопулярніших серед мігрантів країн зрівняли зарплати чоловіків і жінок

12 Січень, 2017 - 10:52

Кабінет міністрів Німеччини схвалив законопроект, який покликаний забезпечити рівні заробітні плати за однакову роботу для чоловіків і жінок, пише Immigrant.today.

Згідно з проектом закону, робочі в компаніях, які налічують 200 або більше працівників, мають законне право дізнатися, яку заробітну плату отримують їхні колеги протилежної статі за таку ж роботу.

Міністр у справах сім'ї, молоді та жінок Мануела Швейзіг сказала, що "визначення заробітної плати вже не буде приховано", і співробітники можуть подати в суд, якщо компанія не зможе продемонструвати, що їх заробітна плата є справедливою.

Компанії з 500 або більше працівниками будуть зобов'язані регулярно звітувати про зарплати своїх працівників. Статистичні дані показують, що валовий дохід жінок в середньому приблизно на 21% менше, ніж у чоловіків в Німеччині.

Зазначимо, після США Німеччина є другим найпопулярнішим місцем міграції в світі.

Реклама

Читайте також:

тема

Іноземцям, які не планують жити в Сполучених Штатах постійно, видають неімміграційні візи. Тимчасовий термін їх дії залежить від категорії візи, їх нараховується близько сорока в
Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.