У Сінгапурі цьогоріч народився перший українець

11 Січень, 2017 - 16:07

Про це СВІТUA повідомили в Посольстві України в Сінгапурі. 

"У Сінгапурі народився перший в цьому році українець! - зазначають у повідомленні. - Вітаємо Mikhail Gerasimov та його дружину і бажаємо всій родині козацького здоров"я!"

До слова, приблизно 500 українців за неофіційними даними проживають у Сінгапурі. Цю країну називають найменш корумпованою, найбільш безпечною, однією з найбагатших.

Більшість українців, які нині мешкають тут, прибули до Сінгапура упродовж останніх 10 років. Переважно це люди 25-45 років, які мають вищу освіту та можуть розраховувати на висоокоплачувану роботу в країні-місті. Адже Сінгапур вже давно став бізнес-хабом Азії.

"Українці Сінгапуру – це високопрофесійні спеціалісти у таких сферах, як інформаційні технології, біотехнології, фінанси, торгівля та морська сфера... Проте не лише місцевий бізнес потребує професіоналів з України – багато наших співвітчизників отримали запрошення на роботу в сінгапурські науково-дослідні установи, а дехто викладає у вищих навчальних закладах, – повідомляють у Клубі. – Студенти й аспіранти з України теж обирають сінгапурські вузи, що мають високі рейтинги у світі.

 

Читайте також:

тема

Розповідають українці, які живуть у Фінляндії
"Фінську модель" освіти вважають найкращою у світі.
Винаходи цих славетних українців, без перебільшення, перевернули увесь світ, пи

новини

17:21
Розповідають українці, які живуть у Фінляндії
13:49
Користуватися системою зможуть, перш за все, студенти з України та В’єтнаму
12:51
Довелось навіть перекривати автомобільний рух
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.