В Канаді випробовують новий пристрій, який легко визначає наркотичне сп'яніння

10 Січень, 2017 - 17:11

Відразу в декількох канадських містах проходять випробування нові аналізатори, здатні виявити в організмі водія наркотичні речовини.

За допомогою невеликих пристроїв береться проба слини з язика та внутрішньої сторони щік. Індикатор може розпізнавати практично будь-які наркотики, в тому числі марихуану, кокаїн або метамфетамін. Пробні тести проводяться на добровольцях. У числі охоплених експериментом міст – Галіфакс, Торонто і Ванкувер, пише visti.ca.

Поліція обіцяє нікого не затримувати і не пред’являти звинувачень в разі виявлення наркотиків в організмі. Група борців за тверезість за кермом “Матері проти п’яних водіїв” (Mothers Against Drunk Drivers – MADD) сподіваються на те, що федеральний уряд змінить кримінальний кодекс, посиливши статті, що стосуються вживання наркотиків під час водіння автомобіля; і станеться це до того, як в Канаді буде легалізована марихуана.

За даними цієї організації, водіїв в наркотичному сп’янінні, які вчинили наїзди з фатальним результатом, є більше, ніж тих, хто сідає за кермо під впливом алкоголю. Але вони становлять лише 2.6% від загального числа звинувачених.

Активісти MADD стверджують, що після легалізації марихуани в штатах Вашингтон і Колорадо, різко виросла кількість автомобільних аварій. Однак, дослідження Національної адміністрації щодо дотримання безпеки на транпорті США показують, що серед курців марихуани ризик зробити аварію “мінімально вищий”, ніж у аболютно тверезих водіїв.

Так чи інакше, але Канадська Медична Асоціація (The Canadian Medical Association) схильна дотримуватися точки зору MADD.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.