Канадські ферми запрошують на роботу іноземних робітників

2 Січень, 2017 - 11:40

Канадське сільське господарство зіштовхується з серйозною перешкодою на шляху подальшого розширення через брак працівників з потрібними навичками. Про це пише Immigrant.today.

У доповіді "Sowing the Seeds of Growth" зазначається, що сільськогосподарський сектор перебуває на нестійкій траєкторії з постійно зростаючою нестачею праці, яка може подвоїтися до 113,800 вакансій по 2025 рік.

Якщо пробіл робочої сили залишиться незаповненим, то це матиме серйозні наслідки для майбутнього зростання сектора .

"За останнє десятиліття різниця між наявною пропозицією канадських працівників, охочих працювати в сільському господарстві, і попитом у секторі більш ніж подвоїлася", - йдеться в звіті.

У той же час, "сектор був в змозі заповнити близько трьох чвертей свого робочого пробілу за допомогою тимчасових іноземних робітників. Зараз їх - близько 2 на 10 осіб в робочій силі сектора".

"Сільськогосподарський сектор має найвищий рівень вакантних робочих місць в Канаді; він займає сім відсотків, а більшість секторів - від одного до 1,5 відсотка ", - сказав Марк Уельс, голова Ради людських ресурсів в сільському господарстві Канади.

"Залучення іноземних працівників має важливе значення, тому що в Канаді немає достатньої кількості робочих, щоб виконувати цю роботу", - додав він.

Федеральний уряд повинен розглянути "переоцінку ефективності імміграційних програм Канади з точки зору задоволення потреб сектора сільського господарства", - йдеться в звіті. Це повинно включати в себе створення довіреної програми роботодавця і працевлаштування тимчасових працівників в сектораи які цього потребують. Потреба в сезонних і тимчасових іноземних робітників, швидше за все, зросте через розширення діяльності ферм для задоволення зростаючого глобального попиту на продукти харчування.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.