Список організацій, які не відмовлять у допомозі мігрантам у США

30 Грудень, 2016 - 19:00

Обрання президентом США Дональда Трампа підняло питання захисту іммігрантів у багатьох містах США. Список способів, як нью-йоркці можуть допомогти захистити права людей, які приїхали у місто, читайте далі, пише ukrnewyork.com.

Більше 3 мільйонів жителів Нью-Йорку народилися за межами США, а це близько 40% постійного населення міста. При цьому частина іммігрантів зіштовхуються з економічними проблемами. Деякі, переважно біженці, не можуть забути жахи, пережиті ними в рідних країнах, більш того є і ті, хто проживає в США нелегально, маючи при цьому дітей, які є громадянами Америки. Кожному з них потрібна допомога і підтримка, яку можна надати різними шляхами.

Об'єднання іммігрантів Нью-Йорку

Це – об'єднання, до складу якого входить близько 200 організацій, що захищають права, які надають підтримку і збирають гроші для іммігрантів і біженців. Вони займаються реєстрацією людей для голосування, надають юридичні консультації, а також проводять тренінги щодо норм і вимог імміграційного законодавства США і заняття з англійської мови.

Ця організація завжди рада волонтерам, які можуть допомогти з навчанням іммігрантів англійської мови на базовому рівні, розповісти їм про систему страхової медицини або просто допомогти Об'єднанню в проведенні їх заходів.

Make the Road New York

Ця організація працює в Нью-Йорку з початку 90-х років і займається допомогою бідним іммігрантам з країн Латинської Америки в отриманні медичних послуг, державної підтримки, а також надає приїжджим юридичні послуги щодо захисту їх прав.Крім того, тут проводяться мовні курси, а також тренінги на тему трудових прав іммігрантів і правилах оренди житла.Організація потребує волонтерах, які навчать іммігрантів мови, основ життя в Нью-Йорку, а також поділяться з ними базовими знаннями з використання комп'ютерів.

HIAS

Організація надає підтримку біженцям з різних країн в процесі інтеграції в американське суспільство. Тут будуть раді волонтерам, які допоможуть біженцям з англійською мовою і американськими законами, при цьому від кандидатів не потрібна спеціальна освіта, оскільки з приїжджими потрібно буде поділитися базовими знаннями, необхідними для життя в США. Крім того, 1 раз на місяць в цій організації збирається група людей, які пишуть заявки на отримання притулку для людей, що знаходяться в імміграційних ізоляторах.

Центр по захисту прав дітей-іммігрантів

Щорічно тисячі дітей приїжджають в США без батьків або родичів, намагаючись втекти від війни, дитячої праці чи голоду в їхній рідній країні. Якщо їх затримують в США, то в більшості випадків відправляють назад в країну, з якої вони втекли.Ця організація займається наданням їм юридичної допомоги та адвокатів. Допомогти їм у роботі можна, ставши адвокатом неповнолітніх іммігрантів в суді або просто написавши кілька листів-рекомендацій для дітей.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.