Чому пенсіонери покидають Америку

29 Грудень, 2016 - 13:13

Близько 400 000 американських пенсіонерів сьогодні живуть за кордоном. Найчастіше американці на пенсії вибирають Канаду, Японію, Мексику, Німеччину і Великобританію.

Число американців, які виходять на пенсію за межами Сполучених Штатів, зросла на 17% в період з 2010 по 2015 рік, повідомляє immigrant.today.

А протягом наступних 10 років число американських пенсіонерів за межами США буде ще збільшуватися, вважають експерти.

Причини такої еміграції пенсіонерів прості. Чимало  людей на пенсії хочуть зекономити свої заощадження в доларах і побачити світ. У деяких країнах пенсіонери можуть знайти більш дешеве, ніж у США, житло або найняти когось для допомоги по господарству і навіть довгострокового догляду. 

Найбільша складність для літніх американців, які живуть за кордоном, - це незнання місцевої мови або культури. Це ускладнює їх походи в магазин або до лікаря. Іншою проблемою може бути доступ до медичної допомоги, оскільки за кордоном пенсіонери, як правило, не можуть отримувати допомогу по соціальному забезпеченню.

Найбільше зростання числа американських пенсіонерів з 2010 по 2014 рік (42%) зафіксовано в Японії. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.