Як український посол Миколаєм став: у Лівані відбулося грандіозне свято (ФОТО)

20 Грудень, 2016 - 13:01

У Бейруті в одному з найкращих театрів Лівану "Каракалла" відбулося Свято Миколая. Феєричну виставу організувала українська громада за підтримки Посольства України, Клубу випускників українських вузів Лівану, Українського культурного центру, а також команди театру “Каракалла”. Про це повідомляє  посольство України в Лівані.

"Підготовка до свята тривала понад 2 місяці, це згуртувало українців у справжню команду, яка працювала в кількох напрямках: сценарій, постановка танців, музичні номери, дизайнери, звук, освітлення, загальна режисура. У підготовці свята брали не лише мами-українки та діточки, а й чоловіки-тати, для яких Україна стала ще однією батьківщиною", — йдеться у повідомленні.

На подію в театр “Каракалла” прийшло близько 500 чоловік, усіх переповнювали емоції. Подарунки отримали понад 200 дітей. У рамках свята було проведено благодійну акцію і лотерею, зібрано кошти (обсягом 920 доларів США), ліки і подарунки для воїнів АТО і дітей-сиріт.

До речі, як розповіли СВІТUA українці Лівану, роль Святого Миколая зіграв посол України в Лівані Ігор Осташ.

"Грав неперевершено", — зазначають у місцевій громаді.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.