У Канаді пишаються українськими мігрантами

13 Грудень, 2016 - 15:42

Українські канадці можуть пишатися внеском, який їх предки зробили у розбудову сучасної Канади.

На цьому під час свого виступу у парламенті канадської провінції Онтаріо наголосив депутат Іван Бейкер, передає Укрінформ.

«Сьогодні ми всі відчуваємо те саме, що й попередні покоління українці, які прибували до Канади впродовж 125 років, якби їм вдалося бути з нами: гордість за внесок українських канадців у розвиток Канади, гордість за своє українське походження і гордість бути канадцем», - сказав Бейкер.

За його словами, українські канадці вагомим чином долучилися до перетворення Канади на «ту величну країну, якою вона є нині».

«Впродовж 125 років мешканці Онтаріо українського походження залишали глибокий слід у нашій провінції. Їх внесок охоплює громади по всьому Онтаріо. Вони мали вплив на нашу політику, культуру та соціальне життя», - зазначив депутат.

Він додав, що українські канадці сприяли розробці концепції мультикультуралізму, «яка із того часу перетворила Канаду на приклад різноманітності, рівності та процвітання».

Нагадаємо, цього року відзначається 125 років від заснування першого українського поселення у Канаді. Із загальною чисельністю у понад 1.2 млн осіб, українська діаспора Канади є другою за чисельністю у світі після нашої громади у Росії.

Читайте також:

тема

Попереду травневі вихідні, які дозволять усім нам трішки відпочити від міської метушні.
Багато людей за межами Канади задаються питанням: "Як отримати канадське громадянство?".

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.