У США помер відомий українець

11 Грудень, 2016 - 00:06
Чоловік зазнав слави, зокрема, як один із найстаріших практикуючих адвокатів

Вчора у віці 104 років помер один з найстаріших практикуючих американських адвокатів.

Мюррей Шустерман народився в Україні у місті Золочів Львівської області. Він приїхав до Сполучених Штатів разом зі своїми батьками, ще будучи у зовсім юному віці: йому на той час виповнилося лиш 9 років. 

Мюррей Шустерман розпочав свою кар'єру у 1936 році і продовжував практикувати в юридичній фірмі в Філадельфії, де він розпочав працювати ще у 1969 році. До недавнього часу він був також ад'юнкт-професором на юридичному факультеті в Університеті Темпл, повідомляє uapost.us.

Його співробітники були "глибоко засмучені втратою їх давнього партнера". "Він був нашим колегою і другом", - сказав один зі співробітників Шустермана, додавши, що "Мюррей був легендою закону не тільки в Філадельфії, але і на національному рівні".

 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.