Фахівці створили незвичну мапу світу

10 Грудень, 2016 - 15:01

Якщо ви - гурман, вирушайте до Японії. Хочете поспілкуватися з мільйонерами? Купуйте квиток до Великобританії. Мрієте завести товаришів серед поціновувачів віскі? Ваш вибір - Франція.

Карта показує, що цікавого є в різних країнах світу і в чому вони є кращими чи гіршими, ніж інші. Її склали на основі статистики, зібраної в Інтернеті, а також даних Світового банку і Книги рекордів Гіннеса, повідомляє vokrugsveta.ua.

Як виявилося, в Пакистані дивляться більше гей-порнографії, ніж в будь-якій іншій країні. Південна Африка - лідер за смертністю населення. США - лідер із спам-розсилки.

Найшвидший Wi-Fi - в Литві.

У Канаді Wi-Fi використовують в основному для того, щоб проводити час в Facebook - жителі цієї країни бувають онлайн частіше, ніж будь-хто інший. Туреччина очолює список цензури в Twitter. Паролі змінюють найчастіше в Австралії.

Нідерланди очолюють список в рейтингу кавоманів, в той час як Норвегія - в рейтингу любителів піци.

В Японії - найбільше ресторанів з трьома зірками Мішлен, ніж де-небудь ще, і  це офіційно робить її країною з вишуканою їжею.

А найздоровіші люди живуть у Сінгапурі, в той час, як у Єгипті найбільше жінок з пишними формами.

Перу - найактивніший виробник кокаїну, Білорусь - країна, де найбільше людей з алкогольною залежністю. Тога - країна, де найбільш нещасливі люди. У  Гондурасі - найбільше вбивств.

Фото: vokrugsveta.ua

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.