У Відні шукають українських вчителів

8 Грудень, 2016 - 19:02

Вчителя географії та педагога для початкових класів потребують у столиці Австрії. такі вакансії нині відкриті в Українській суботній школі у Відні.

Кандидат на посаду повинен бути дипломованим педагогом з креативним підходом до роботи, серед вимог також - прагнення працювати нестандартно і вміння зацікавити і мотивувати дітей.  І чи не найважливіше - мати дійсний дозвіл на проживання в Австрії та проживання у Відні, йдеться на сторінці школи у Facebook.

Школа пропонує педагогам цікаву роботу в динамічному молодому колективі у самісінькому центрі Відня. Оплата для педагогів погодинна: 13 євро за годину.

До слова, Українська Суботня Школа у Відні - єдина українська школа у Відні, що існує уже 6 років. Щосуботи тут під одним дахом збираються близько 300 дітей та дорослих. Школа є неприбутковою організацією, яка має на меті уможливити українським дітям у Відні справді цікаве та якісне навчання українською мовою - організоване на найвищому рівні, в чудових умовах, - і при цьому - за мінімально можливою ціною.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.