12 історій з України: виставка про біженців Донбасу вражає Рим

7 Грудень, 2016 - 13:49

У Римі триває виставка,  що розповідає складний життєвий досвід переселенців з Донбасу, пише Українська газета.

6 грудня в Римі було інаугуровано фотовиставку “Displaced. 12 stories from Ukraine”, у якій особисті історії та світлини відомого українського фотографа Сергія Сараханова розповідають складний життєвий досвід людей Донбасу. Вона має на меті привернути увагу європейських народів до російської агресії на Сході України.

Виставка проходить на площі Сан-Сільвестро перед комплексом палацу Маріні, де розташований конференц-зал та офіси Камери депутатів італійського Парламента.

Її турне почалося з Києва та пройшло по різних європейських країнах, зокрема у Брюсселі і Лондоні. Після Рима вона буде виставлена у Гаазі і Парижі.

На урочистостях відкриття експозиції Посол України в Італії Євген Перелигін закликав до створення мостів солідарності між двома країнами, Грег Х'юстон, Політичний радник посольства Великобританії, підтвердив намір Сполученого Королівства і надалі надавати Україні політичну, технічну і гуманітарну підтримку. Мауріціо Еспозіто, президент муніципалітету Риму, зауважив, що ця подія об'єднує обидва народи, які пережили жахи війни.

Олег Перетяка, один із головних героїв виставки, розділив долю із мільйонами донбасівців. Доцент Державного університету Луганська і прихильник територіального суверенітету України, його ім’я було внесено в чорний список терористів, що рівнозначне прямій загрозі життю. "Я – російськомовний українець, а «русскій мір» прийшов з танками, щоб мене «звільняти». Мене не потрібно звільняти!" - оповістив луганчанин.

Виставка триватиме до 14 грудня.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.