У Німеччині запроваджують цілодобовий прикордонний контроль

6 Грудень, 2016 - 13:50

Всім автомобілістам варто враховувати той факт, що з 15 грудня на трьох автобанах Німеччини, які розташовані на кордоні з Австрією, встановлять цілодобовий прикордонний контроль.

Зміни торкнуться автобанів А3 біля Пассау, А8 біля Зальцбурга і А93 біля Куфштайна.

Міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херрманн заявляє: якщо вести прикордонний контроль, то слід робити це належним чином. Він пообіцяв відправити на допомогу прикордонникам кілька сотень поліцейських, повідомляє germania.one.

"Ми дуже хочемо налагодити співпрацю з Австрією щодо прикордонного контролю. Разом ми зможемо проводити перевірки на належному рівні", - говорить Херрманн.

Перевірки також підтримав федеральний міністр внутрішніх справ Томас де Мезьєр. Він оголосив про свої плани, які стосуються збільшення кількості співробітників поліції в Баварії.

"Дуже важливо зменшити потік людей, які незаконно в'їжджають в країну. Для цього потрібно захищати наші зовнішні кордони", - каже де Мезьєр.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Іноземцям, які не планують жити в Сполучених Штатах постійно, видають неімміграційні візи. Тимчасовий термін їх дії залежить від категорії візи, їх нараховується близько сорока в
Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.