Фахівці підрахували, у яких країнах світу найбільше українських студентів

30 Листопад, 2016 - 22:01

Найбільше студентів із України їдуть здобувати вищу освіту до Польщі та Німеччини. Про це повідомляє Польське радіо.

Згідно з цією інформацією, у Польщі нині навчається 23 тис. 329 українців. У Німеччині – 9 тис. 124 українських студентів.

За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, в Україні налагоджена продуктивна співпраця між українськими вузами та навчальними закладами Польщі та Німеччини.

Посадовець також відзначила, що між країнами діють двосторонні програми обміну, зокрема у рамках «Еразмус+».

"За кількості обмінів Німеччина на другому місці після Польщі, крім того у нас багато спільних проектів - Німеччина, Україна, Польща. Ми зараз готові до активної співпраці в рамках програми Горизонт 2020, адже Міністерство освіти і науки зацікавлене у досвіді країн, що мають позитивну динаміку участі у програмах Горизонту", - сказала Лілія Гриневич під час зустрічі з послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелєм.

"Еразмус+" - це нова програма Європейських союзницьких країн у сфері освіти, підготовці кадрів, молоді та спорту, розрахована на 2014-2020 рр. Суть програми - в отриманні якісної освіти, в подальшому працевлаштуванні фахівців у будь-якій точці світу та модернізації освітнього процесу .

"Горизонт 2020" також є програмою від ЄС, присвяченою науці: дослідженням та інноваціям.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.