На українців у Неаполі напали з ножем

25 Листопад, 2016 - 22:13

Двом уболівальникам, які приїхали до міста Неаполь підтримати київське "Динамо", завдали ножових поранень.  Наразі потерпілі у шпиталі. Загрози їхньому життю немає. Італійська поліція вже розпочала розслідування інциденту, повідомляє Українська газета.

Про подію розповів журналіст "Профутболу" Роман Бебех, який теж мало не потрапив під гарячу руку італійських уболівальників. 

"Італійська преса говорить про двох постраждалих, в той час, коли футбольний клуб "Динамо" заявляє, що лише одна людина зазнала серйозних травм, вона була госпіталізована. 

Проте я не став би говорити, що це настільки безпечно, оскільки вийшов з друзями в магазин, біля нас зупинився автомобіль, почала питати "Україна? Україна?", потім вийшла людина з пістолетом. Спочатку подумали про пограбування, потім виявилося, що це була поліція без форми. Потім під'їхала машина поліції, нас попросили проїхати з ним до мого готелю оскільки на його точку зору дуже небезпечно гуляти по Неаполю, на українців полюють.

Проблема в тому, що Неаполь дуже небезпечне місто. А тим паче небезпечні радикальні ультрас "Наполі". Вони не цураються під час бійок використовувати ножі..."

 

Реклама

Читайте також:

тема

Останнім часом у всьому світі все частіше говорять про проблему неконтрольованої міграції.
Якщо єдине, що відділяє тебе від американської мрії – відсутність візи, то скоро відмовок не залишиться.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.