Ситуація на польському ринку праці покращується

23 Листопад, 2016 - 10:19

Про це повідомляє Міністерство сім'ї, праці і соціальної політики. За даними відомства, в жовтні вкотре знизився рівень безробіття, і склав 8,2%, передає Польське радіо.

Заступник міністра сім'ї, праці і соціальної політики Станіслав Швед сказав, що велику роль в поліпшенні ситуації на ринку праці в цьому році зіграло впровадження програм щодо активізації безробітних: "Спеціальні програми для молодих людей у ​​віці до 30 років, так само, як і програми для тих, кому за 50, вплинули на те, що в цих групах рівень безробіття став помітно нижче.

До цього додається компонент, пов'язаний з Європейським соціальним фондом, тобто із засобами, які реалізуються в рамках програми "Power" і інших програм, таких як "Шанси для молодих".

Крім того, величезною популярністю користуються кредити на відкриття власної господарської діяльності".

Віце-міністр також звернув увагу на поліпшення настроїв працевлаштованих. Люди перестали боятися втрати роботи, до того ж розміри зарплат зростають.

Нагадаємо, у Польщі розпочався справжній торгівельний бум.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.