Польська залізниця збільшує кількість рейсів: подорожувати країною стане зручніше

22 Листопад, 2016 - 17:01

З 11 грудня 2016 року в Польщі набуває чинності новий розклад руху поїздів, який передбачає 70 нових регіональних сполучень. На деяких маршрутах час, який пасажир проведе в дорозі, значно скоротиться. Водночас слід бути готовим і до перешкод на залізничних шляхах, попереджає Польська залізниця.

Після запровадження змін, залізничний перевізник Польщі щодня пропонуватиме своїм пасажирам близько 1800 регіональних та агломераційних поїздів, повідомляє vsetutpl.com.

Нові маршрути проходитимуть через маленькі містечка та великі популярні міста.

Ось список деяких нових сполучень відповідно до воєводств:

Підкарпатське: з'явиться більше прямих поїздів на трасі Ряшів-Тарнув. Зменшиться час поїздки з Ряшева до Перемишля і Тарнова. Окрім цього, поїзди з Перемишля до Медики курсуватимуть щодня впродовж цілого тижня, а не лише у робочі дні, як зараз.

Куявсько-Поморське і Люблінське: нове пряме сполучення з'явиться на трасі Бидгощ-Влоцлавек, Піла-Ольштин і Піла-Торунь. Водночас, у зв'язку з ремонтом, перешкод слід очікувати на трасі Торунь-Кутно. Для пасажирів з Люблінського воєводства з'явиться новий маршрут Люблін-Хелм.

Лодзинське: в Лодзі пасажири матимуть можливість від'їжджати з нового вокзалу Лодзь Фабрична (Łódź Fabryczna) до Ченстохови, Радомська та Варшави. Також з'явиться більше поїздів interREGIO на трасі Лодзь-Варшава.

Малопольське: грудневі зміни принесуть більшу кількість прямих маршрутів з Кракова до Кельц та Рибніка. Також скоротиться час поїздки з Кракова до Ченстохови. Крім того, буде відкрито новий залізничний вокзал Краків Санктуарій (Kraków Sanktuarium).

Любуське: для осіб, що часто відвідують Німеччину, з'явиться нова траса Ґожув-Велькопольський- Берлін, яка замінить поїзди на маршруті Кшиж-Берлін.

Нижньосілезьке: з'явиться новий маршрут між Вроцлавом та Олесьницею, а також між Вроцлавом і Ченстоховою. Окрім того, до Вроцлава їхатиме новий поїзд із Познані, кінцева зупинка якого передбачена в Мендзилесі.

Великопольське: на значно високій швидкості мандрівники подорожуватимуть залізничним маршрутом Познань - Щецин. На обраних ділянках швидкість складатиме до 140 км/год.

Західнопоморське: мандрівники із Заходу Польщі отримають новий прямий поїзд зі Щецина до Зеленої Ґури.

Фото: vsetutupl.com

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.