Італія знущається над мігрантами

14 Листопад, 2016 - 21:00

Так вважає правозахисна організація Amnesty International.

Під тиском Євросоюзу, який закликає “жорсткіше ставитися” до мігрантів, в Італії шукачі притулку страдають від незаконних депортацій, нелюдського ставлення, а подекуди навіть від тортур. Про це йдеться у звіті правозахисної організації Amnesty International, повідомляє Українська газета.

Зокрема, йдеться про побиття, застосування електрошокерів, сексуальні приниження та інші порушення, які практикую у центрах для прийому мігрантів.

На думку правозахисників, порушення закону спричинені тим, що ЄС тисне на Італію, аби максимально обмежити проникнення мігрантів до інших європейських країн.

В результаті люди, які прибувають до Італії надзвичайно небезпечним морським шляхом, стикаються з упередженим процесом оцінювання і навіть насильством з боку італійської поліції.

Звіт базується на свідченнях майже двох сотень людей, що знайшли підтвердження з інших не пов‘язаних з ними джерел.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.