У Берліні штрафуватимуть любителів жувальних гумок

12 Листопад, 2016 - 14:37

Викинуті повз смітник жувальні гумки зовсім скоро можуть коштувати берлінцям €15.

Такий закон хоче ввести залізниця міського метро S-Bahn, повідомяє  germania.one.

"Якщо на станціях або в поїздах хтось виплюне жувальну гумку, йому доведеться заплатити штраф, - каже представник S-Bahn Петер Бюхнер. - Зараз наші юристи перевіряють законність такого рішення. Якщо все буде добре, то законопроект ми подамо до парламенту вже цьогоріч. Я майже впевнений, що політики його підтримають".

Відділ з питань міського розвитку вже довгий час намагається боротися з жуйками на дорогах. В цьому випадку автоматичні засоби очищення практично безсилі.

Жувальні гумки доводиться віддирати вручну, на що йде багато часу і сил. Велика частина грошей від штрафів піде на розширення сміттєприбиральної інфраструктури міста.

Подібний закон вже існує в Італії. Там за такі правопорушення передбачено штраф від € 20. Якщо закон затвердять, його почнуть вводити в дію поступово. Спочатку на станціях від Мітте до Шарлотенбург-Вильмерсдорф, а потім і в усьому місті.

Фото: liderviral.net

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.