"Я знав, що Трамп переможе", - українська зірка американського футболу

12 Листопад, 2016 - 13:14

Майк Дітка, колишній тренер Chicago Bears, один із найвідоміших спортсменів Америки, від початку виборчої кампанії заявляв про свою прихильність до Дональда Трампа. 

Нагадаємо, Майк Дітка походить з родини українських емігрантів. Це прославлений і титулований гравець та тренер американського футболу, переможець американського кубку “Супер Бол”.  Сьогодні Майк Дитка – успішний бізнесмен та власник мережі ресторанів в кількох містах США.

Його українське ім‘я – Михайло Дичко.

"Я не хочу виглядати егоїстичним, але я з самого початку знав, що він виграє, – сказав Дітка. – Я думаю, що він провів хорошу кампанію. Народ зробив свій вибір. От і все. Я радий за нього і за країну", повідомляє ukrainianpeople.us.

На думку тренера, Трампу необхідно "очистити болото".

"Він повинен принести в Америку благополуччя. Знайти людям роботу. Люди повинні отримати роботу, щоб прогодувати свої сім’ї. Навіть якщо їм доведеться робити роботу, яку ніхто не хоче робити. Робота дуже важлива. Ось чому мене вчили, – пояснив Дітка. – Він також повинен вирішити питання з кордоном".

До речі, ще в юному віці Майк Дітка став зіркою шкільної футбольної команди. В 1961р. став гравцем відомої команди Чиказьких Ведмедів (Chicago Bears), де він лише за рік став найвідомішим гравцем оборони і отримав титул “новачок року.” 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.