Нью-Йорк витрачає мільйони доларів на інтеграцію мігрантів, навіть нелегальних

4 Листопад, 2016 - 21:22

Влада Нью-Йорка витрачає близько $ 30 мільйонів в рік на допомогу іммігрантам. Це в 2 рази більше, ніж було в 2014 році, повідомляє Forumdaily.

У виданні зазначають, що йдеться не тільки про легальних переселенців. Програма мерії Нью-Йорка передбачає пошук нелегальних іммігрантів, для того, щоб забезпечити їм доступ до державних послуг.

Мер міста Білл де Блазіо навіть заохочує власників малого бізнесу приймати на роботу в тому числі і нелегальних мігрантів!

"Перед нами стоїть завдання зробити все, що ми можемо для іммігрантів, - говорить Ніша Агарвал, глава департаменту у справах іммігрантів мерії Нью-Йорка.

Нині у Нью-Йорку живуть близько півмільйона нелегальних мігрантів. Місто вважається одним з центрів, які заохочують міграцію. 

В адміністрації міста повідомили, що за останні 2 роки збільшили на 50 осіб штат співробітників мерії, які займаються питаннями іммігрантів.

Близько $ 1 мільйона витрачають на рекламні кампанії. Ще півтора мільйона - на соціальне страхування та допомогу у вивченні англійської мови. Також близько $ 10 мільйонів виділяють для незалежних фондів, які надають юридичну підтримку.

Крім того, у поліцейському департаменті повідомили, що в 2014 році було відхилено 700 запитів на затримання нелегальних мігрантів. Поліція також не питає міграційний статус під час перевірки документів на вулиці.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.