Чехія не пояснюватиме відмови в отриманні статусу біженця: рішення суду

1 Листопад, 2016 - 11:44

Конституційний суд Чехії відхилив пропозицію про скасування тієї частини закону, відповідно до якої рішення про видачу чеського громадянства обґрунтовується поліцією і спецслужбами, повідомляє ptel.cz.

Якщо їх негативне рішення містить таємну інформацію, то прохач притулку не має права її дізнатися. Тож, причини, через які йому не було присуджено громадянство, залишаться для нього невідомими.

До речі, відділ міграційної політики МВС Чеської республіки отримав у цьому році прохання про притулок від 1 128 іноземців. На першому місці серед прохачів - громадяни України, які подали 382 заяви, а це на 145 менше, ніж за той самий період у минулому році.

На другому місці - 143 іракці, у той час, як торік заяву подав лише 21 громадянин цієї країни.

Крім того, отримати притулок в Чеській Республіці хочуть громадяни Сирії, Куби та Китаю. Найменшу групу склали громадяни В'єтнаму, Вірменії, Грузії та Росії.

Цьогоріч Чеська Республіка надала статус біженця 136 іноземцям.

Фото: ptel.cz

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.